Historie kapely

 

    To si takhle kdysi dávno řekli dva spolužáci ze základky (Jéňa a Špalek), že by nebylo špatný začít dělat muziku, tak ukecali třetího (Franta) a společně mu šli vybrat elektrickou kytaru - Galaxisku. To už teda nechodili spolu na základku, ale to nevadí.

 

    Začali společně nacvičovat převážně převzaté věci od známých českolovenských punkových legend, jenže bez bubeníka to nebylo ono. Se Špalkem bydlel ve stejným domě Ruda (ex Vzor 60, Zeměžluč), kterej zrovna nikde nehrál a tak ho Špalek oslovil. Ruda, jak na zkoušce slyšel, co a jak kluci hrají, tak neváhal a valil do obchodu koupit nový bicí.

 

A tehdy se zrodil Biblbroxx - Ruda řezal do bicích, Špalek duněl na basu, Jéňa halekal do mikrofonu a Franta mastil do kytary.

 

    No a pak kapela neustále zkoušela, kluci vymýšleli nový věci, a hráli všude možně. Dokonce již z druhého koncertu (Brno Musilka) si pořídili záznam a vydali ho na kazetě. Jednu zkušebnu jim vykradli, tak se přemístili do jiné. Tam nějaký čas pobývali a škádlili sousedy. Jenže po nějaké době se zkušebna rušila a protože nebylo kde společně trénovat, tak na nějaký čas přerušili svoji muzikantskou činnost a věnovali se jiným věcem.

 

V té době vzniklo z kazety  cédé čko Super príma muzika , na kterém se objevily i 4 písně nahrávané ve zkušebně.

 

    Po pár letech se naskytla možnost nové zkušebny. Kluci oprášili svoje nástroje a vrhli se na další hudební kariéru. Jéňa už nepokračoval, tak se chrchlání do mikrofonu ujal Špalek a Broxxi pokračovali ve 3 lidech. Vrhli se taky do studia, nahráli 2 regulérní céda Mějte se fajn a Ještě se točí. Na další nahrávání se chystají.

 

    A jestli neumřeli, tak pokračují doteď...